Поради при телефонній розмові

Телефоном не користуються при розв’язанні складних і відповідальних питань, тому що заочною розмовою можна завдати справі непоправної шкоди”’.

Перебуваючи в гостях, телефоном можна скористатися тільки за крайньої потреби і тільки з дозволу господарів. Йдучи в гості, не беруть із собою мобільний телефон, а взявши, вимикають його. Загалом користування мобільними телефонами потребує дотримання певних етичних засад. Наприклад, в Австралії, де у 2000 році таким засобом зв’язку володів кожен другий мешканець країни, заборонено користуватися мобільним телефоном водіям за кермом. При вході до лікарень є табличкипрохання вимкнути мобільні телефони; такі прохання є і в літаках, кінотеатрах, навіть у ресторанах. Постійно ввімкнений мобільний телефон не дає розслабитися його власникові, але ще більш він впливає на присутніх, яких дратують несподівані дзвінки, часто у вельми неслушний момент. Обмеження на користування мобільним телефоном є і в інших країнах.

Як повідомляли ЗМІ у жовтні 2000р., австрійський міністр транспорту за те, що розмовляв телефоном за кермом, змушений був публічно вибачитися перед членами парламенту за свою поведінку і заплатити штраф, еквівалентний 20 доларам.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *